“Stalno sam se ljutila na svog momka zašto neće da se slikamo”

Stalno sam se ljutila na svog momka zašto neće da se slikamo, kao ostali parovi na fejsu. Dok sam pokušavala da istjaram po svom, zagrlio me je i rekao: “Nemoj da se ljutiš, ali i sama znaš da to ne volim, jednostavno, znaš koliko te volim, koliko mi značiš. Zar ćeš biti srećnija ako svi znaju, i gledaju gde se ljubimo, mazimo… Zamisli ljude ranije, ništa od ovih skalamerija nisu imali, a voljeli su najiskrenije, i više je bilo poštovanja. Danas je sve na izvolte, a toliko hladnoće među ljudima, ja samo želim da ti znaš, a ne svi oko nas.”

Izvor: (slano-slatko.com)

Primjedbe